Hakkımızda

2005 yılında, Cenk Yeşilçimen tarafından kurulan Çimen Yapı bugün 160 m2'lik bir alanda faaliyetlerini sürdürmektedir. İnşaat sektörünün ihtiyacı olan tüm kaba inşaat malzemelerini tedarik eden Çimen Yapı , verilen tüm siparişleri hızlı ve düzenli bir şekilde istenilen zamanda müşterisine teslim eder. Kurulduğu ilk günden bugüne sürekli ürün yelpazesini genişletmekte ve yeni ürün arayışına devam etmektedir. Çimen Yapı , 2008 yılı mayıs ayından itibaren kurumsal kimliğine kavuşarak Çimen Demir Isı Sis.Yapı İnş.Mlz.İnş.Ltd.Şti. ünvanını almıştır. Devam Ediyoruz, 2011 yılı 1 Haziran itibarı ile Sempa Hamur Kireç İle ortak Kurduğumuz MUSER demir çelik firmamızda 2 bin m2 Kapalı alan, 6 bin m2 açık alan ile siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz. Muser Demir , müşterilerine dört dörtlük hizmet vermek amacı ile, kalitesinden asla ödün vermeyen tedarikçiler ile çalışmayı ilke edinmiştir.
İnşaatlar a Malzeme Tedariki ile faaliyet gösteren firmamız, İzmir Karşıyaka ilçesi Şemikler Mahallesinde 20 daireli inşaat projesi yapmıştır.

Postacılar Mahallesi Yeni Ofsimize Bekleriz..

Müşterilerine dört dörtlük hizmet vermek amacı ile, kalitesinden asla ödün vermeyen Muser Demir yeni yerinde müşterilerine en iyi hizmeti vermeye devam ediyor